Publications Office of the EU
Németország-Aachen: Állványozás - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Németország-Aachen: Állványozás

  • Közzétéve
    13/01/2021
  • Határidő
    16/02/2021
  • Az ajánlatok felbontása
    16/02/2021
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Benyújtás lezárva
A szerződés típusa
Works
Megújítható
No
Vevő
Stadt Aachen – Zentrale Vergabestelle
A teljesítés helye
NUTS code: DEA2D Städteregion Aachen
A vevő székhelye
NUTS code: DEA2D Städteregion Aachen
Sektor działalności (główny kod CPV)
45262100 Állványozás
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Felhívás hivatkozási száma
FB60/310-2020/891-BU
Leírás

— Fassadengerüst W09 in Summe: ca. 2 000 m2,
— Treppenturm/Gerüsttreppe: 5 St,
— Bauzaun: ca. 310 m.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://www.vergaben-wirtschaftsregion-aachen.de/VMPSatellite/notice/CXQ1YY6YN05
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
16/02/2021 10:40
Place of performance
Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
Nem áll rendelkezésre
A szerződések odaítélése
Nem áll rendelkezésre
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.