Publications Office of the EU
Dinamikus közbeszerzési rendszer a madridi munkaerő számára szervezett egyes képzési tevékenységek lebonyolításához A célországot a harmonizált szabályozás hatálya alá tartozó dinamikus akvizíciós rendszeren (SDA) keresztül ítélik oda, amely a nyelvi képzés alábbi egységes kategóriájába (angol és francia) sorolható, egy az egyhez módban, és hozzáférést biztosít az online platformhoz - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

- azt jelzi, hogy a szöveg az Ön böngészési nyelvén gépi fordítással készült

Dinamikus közbeszerzési rendszer a madridi munkaerő számára szervezett egyes képzési tevékenységek lebonyolításához A célországot a harmonizált szabályozás hatálya alá tartozó dinamikus akvizíciós rendszeren (SDA) keresztül ítélik oda, amely a nyelvi képzés alábbi egységes kategóriájába (angol és francia) sorolható, egy az egyhez módban, és hozzáférést biztosít az online platformhoz

  • Közzétéve
    31/07/2026
  • Dzisiaj
    01/09/2026
  • Határidő
    18/09/2026
Állapot
Közzétéve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Madrid Destino Cultura Turismo y Negocio, S.A.
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: ES300 Madrid
Sektor działalności (główny kod CPV)
79632000 Személyzeti képzési szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
329,919.98 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Felhívás hivatkozási száma
SP26-00241
Leírás

Egy-az-egyhez nyelvi képzési szolgáltatás (angol és francia) és online platformhoz való hozzáférés

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=e45n851wAYR70UvEyYJSGw%3D%3D
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: szükséges
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=e45n851wAYR70UvEyYJSGw%3D%3D
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
CPV-kód

79632000 - Személyzeti képzési szolgáltatások

72000000 - IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás

80580000 - Nyelvtanfolyamok szervezése, nyelvoktatás

80000000 - Oktatási és képzési szolgáltatások

80500000 - Képzési szolgáltatások

Az odaítélés módja
Kritérium:
Típus: quality
Leírás: Precio .
Súlyozás (százalék, pontos): 100
Becsült érték
329,919.98 EUR
Végleges szerződési érték
Nem áll rendelkezésre
A szerződések odaítélése
Nem áll rendelkezésre
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.