Publications Office of the EU
Franciaország-Besançon: Hólapátolási szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a szöveg az Ön böngészési nyelvén gépi fordítással készült

Franciaország-Besançon: Hólapátolási szolgáltatások

  • Közzétéve
    24/05/2023
  • Határidő
    19/06/2023
  • Az ajánlatok felbontása
    20/06/2023
  • Udzielono
    07/08/2023
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
Yes
Vevő
departement du doubs
A teljesítés helye
NUTS code: FRC21 Doubs
A vevő székhelye
NUTS code: FRC21 Doubs
Sektor działalności (główny kod CPV)
90620000 Hólapátolási szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
1,044,000.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
1,044,000.00 EUR
További részletekért kérjük, tájékozódjon az egyes részeknél.
Részek száma
5
Felhívás hivatkozási száma
2023drit0005
Leírás

A Montbéliard Et Pontarlier L’Accord-keretrendszer ágazatait megrendelőlapok kibocsátásával valósítják meg. Az egyes részeket külön-külön ítélik oda. A szolgáltatásokat egységárakból fizetik. A becsült összegek tájékoztató jellegűek, és magukban foglalják az összes megújítási időszakot. A téli szolgáltatás Doubs megye megyei útjait fedi le. A szolgáltatások elsősorban az áramköri beavatkozást, a sózást és a lekaprítást foglalják magukban, beleértve a vezetővel ellátott, sózással és nyeséssel felszerelt jármű biztosítását is. Két tételt különítenek el a földieperre vonatkozó távolsági szolgáltatások biztosítására.
F-

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://www.marches-publics.info
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Keretmegállapodás single gazdasági szereplővel
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
20/06/2023 08:00
Place of performance
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.