Publications Office of the EU
Njemačka-Überlingen: Građevinski radovi na podzemnom parkiralištu za automobile - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Njemačka-Überlingen: Građevinski radovi na podzemnom parkiralištu za automobile

  • Dodijeljeno
    28/06/2018
  • Danas
    05/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
No
Kupac
Stadtwerke Überlingen GmbH
Mjesto izvršenja
NUTS code: DE147 Bodenseekreis
Lokacija kupca
NUTS code: DE147 Bodenseekreis
Poslovni sektor (glavni CPV)
45223310 Građevinski radovi na podzemnom parkiralištu za automobile
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
2,581,530.96 EUR
Referentni broj ponude
ma-swü-2018-02
Opis

Rohbauarbeiten

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Not applicable
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
2,581,530.96 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Josef Hebel GmbH und Co. KG
Poštanska adresa: Riedbachstr. 9
Mjesto: Memmingen
Poštanski broj: 87700
Zemlja: DEU
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.