Publications Office of the EU
Italija-Rim: Usluge davanja u najam ili prodaje zgrade - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italija-Rim: Usluge davanja u najam ili prodaje zgrade

  • Objavljeno
    03/08/2021
  • Rok
    31/08/2021
  • Otvaranje ponuda
    31/08/2021
  • Dodijeljeno
    23/09/2021
  • Danas
    31/08/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Comando Generale dell'Arma dei Carabinieri - Centro Unico Contrattuale
Mjesto izvršenja
NUTS code: ITI43 Roma
Lokacija kupca
NUTS code: ITI43 Roma
Poslovni sektor (glavni CPV)
70310000 Usluge davanja u najam ili prodaje zgrade
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
193,200.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
184,003.68 EUR
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

rental service of premises for the conduct of written tests for the public competition for examinations for the enrollment of no. 2,929 Carabinieri students in four-year firm (CAR21).

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
www.acquistinretepa.it
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
31/08/2021 09:30
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
193,200.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
184,003.68 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: FIERA ROMA S.r.l.
Poštanska adresa: Via Portuense n. 1645/1647
Mjesto: Roma
Poštanski broj: 00148
Zemlja: ITA
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.