Publications Office of the EU
Češka-Brno: Izmjenjivači topline, oprema za klimatizaciju i hlađenje i uređaji za filtriranje - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Češka-Brno: Izmjenjivači topline, oprema za klimatizaciju i hlađenje i uređaji za filtriranje

  • Objavljeno
    14/05/2021
  • Rok
    14/06/2021
  • Otvaranje ponuda
    14/06/2021
  • Dodijeljeno
    24/08/2021
  • Danas
    04/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně
Mjesto izvršenja
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Lokacija kupca
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Poslovni sektor (glavni CPV)
42510000 Izmjenjivači topline, oprema za klimatizaciju i hlađenje i uređaji za filtriranje
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
4,210,000.00 CZK
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
3,688,131.00 CZK
Referentni broj ponude
40/2021
Opis

Dodávka a instalace nové parní výměníkové stanice s přípravou na přechod z páry na horkovod, následná demontáž stávající výměníkové stanice včetně stavebních úprav a statického zajištění dle projektové dokumentace pro provádění stavby zhotovené spol. ENERGO s.r.o. Předmětem veřejné zakázky je rovněž provádění pravidelných kontrol a revizí výměníkové stanice stanovených právními předpisy a příslušnými normami vztahujícími se na dílo v průběhu záruční doby.
Přesná specifikace plnění je uvedena v příloze č. 2 výkaz výměr a v příloze č. 3 Standardy materiálové, dokumentační části, měření a regulace (MaR) pro FNuSA.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://www.egordion.cz/nabidkaGORDION/profilfnusa
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
14/06/2021 10:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
4,210,000.00 CZK
Konačna ugovorena vrijednost
3,688,131.00 CZK
Dodjela ugovora
Službeno ime: UCHYTIL s.r.o.
Poštanska adresa: K Terminálu 7
Mjesto: Brno
Poštanski broj: 61900
Zemlja: CZE
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.