Publications Office of the EU
Njemačka-München: Radovi instaliranja plinske opreme - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Njemačka-München: Radovi instaliranja plinske opreme

  • Objavljeno
    04/10/2017
  • Rok
    14/11/2017
  • Otvaranje ponuda
    14/11/2017
  • Dodijeljeno
    29/01/2018
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
No
Kupac
Landeshauptstadt München, Baureferat
Mjesto izvršenja
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Lokacija kupca
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Poslovni sektor (glavni CPV)
45333000 Radovi instaliranja plinske opreme
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
0.01 EUR
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

Gas- und Wasserinstallationsarbeiten

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Landeshauptstadt München, Baureferat
Poštanska adresa: Friedenstraße 40
Mjesto: München
Oznaka NUTS-a: DE212
Poštanski broj: 81671
Zemlja: DEU
Osoba za kontakt: Verwaltung und Recht, Submissionsbüro
Glavna adresa: www.muenchen.de
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
14/11/2017 10:20
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
0.01 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Rieder Ludwig GmbH & Co. KG
Poštanska adresa:
Mjesto: Bayerbach
Poštanski broj:
Zemlja: DEU
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.