Publications Office of the EU
Francuska-La Colle-sur-Loup: Alat - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

Francuska-La Colle-sur-Loup: Alat

  • Objavljeno
    26/06/2018
  • Rok
    03/08/2018
  • Dodijeljeno
    25/09/2018
  • Danas
    03/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
Yes
Kupac
Commune de la Colle-sur-Loup
Mjesto izvršenja
NUTS code: FRL03 Alpes-Maritimes
Lokacija kupca
NUTS code: FRL03 Alpes-Maritimes
Poslovni sektor (glavni CPV)
44510000 Alat
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
440,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
440,000.00 EUR
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
6
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

Fourniture d'articles et de matériaux (plomberie, peinture, maçonnerie, électricité, quincaillerie, outillage) pour les services de la commune de La Colle-sur-Loup — 6 lots.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Service commande publique
Poštanska adresa: chemin du Canadel
Mjesto: La Colle-sur-Loup
Oznaka NUTS-a: FRL03
Poštanski broj: 06480
Zemlja: FRA
Glavna adresa: http://www.e-marches06.fr
Elektroničkim putem:
https://www.marches-securises.fr
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Okvirni sporazum s single subjekti
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Provjerite povezane dokumente za detalje
Mjesto izvršenja
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.