Publications Office of the EU
Kontrola štanda za životinje - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

- automatski prijevod teksta na jeziku pretraživanja

Kontrola štanda za životinje

  • Objavljeno
    03/08/2026
  • Danas
    31/08/2026
  • Rok
    04/09/2026
  • Otvaranje ponuda
    04/09/2026
Status
Objavljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Ville de Bordeaux
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: FRI12 Gironde
Poslovni sektor (glavni CPV)
85200000 Veterinarske usluge
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,130,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Broj grupa
2
Referentni broj ponude
2026-HB-0009
Opis

Okvirni sporazum provodit će se izdavanjem narudžbenica. Svaka će se partija dodjeljivati zasebno. Usluge su regulirane jediničnim cijenama. kontrola populacije životinja

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1857818
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: potrebno
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1857818
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
04/09/2026 17:00
Mjesto izvršenja
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.