Publications Office of the EU
Malta-Floriana: Radovi na visokonaponskim instalacijama - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Malta-Floriana: Radovi na visokonaponskim instalacijama

  • Objavljeno
    04/08/2023
  • Predviđena objava
    31/10/2023
  • Danas
    02/09/2026
Status
Neaktivno
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
No
Kupac
Department of Contracts
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: MT Malta
Poslovni sektor (glavni CPV)
45315400 Radovi na visokonaponskim instalacijama
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
12,000,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Postupak je zaključen
Referentni broj ponude
CT3032/2023
Opis

The Contracting Authority intends to issue a tender for the design, installation and commissioning of:
a) One (1) 250MVA auto-transformer in Maghtab, Malta;
b) One(1) 120MVAr shunt reactor in Maghtab, Malta;
b) One (1) 240MVAr shunt reactor in Ragusa, Italy.
The equipment is required as part of the second interconnection project between Maghtab, Malta and Ragusa, Sicily required to further diversify the island’s energy sources and meet the projected increase in electricity demand from economic growth and electrification of the transport sector whilst enabling the ingress of further renewable energy in the local side. The contractor shall design in accordance to the parameters established in the tender.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Not applicable
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Not applicable
Procijenjena vrijednost
12,000,000.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
Postupak je zaključen
Dodjela ugovora
Postupak je zaključen
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.