Publications Office of the EU
Njemačka-Waiblingen: Strojna oprema za veliko računalo - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

Njemačka-Waiblingen: Strojna oprema za veliko računalo

  • Dodijeljeno
    14/11/2013
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
NUTS code: DE116 Rems-Murr-Kreis
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
30211200 Strojna oprema za veliko računalo
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
280,000.00
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
277,375.39 EUR
Referentni broj ponude
10-2/41113
Opis

Lieferung und Aufstellung von Hardware und Software zur Speichernetz-Infrastruktur.
Leasing der Hardware.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Not applicable
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
280,000.00
Konačna ugovorena vrijednost
277,375.39 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: CHG-Meridian AG
Poštanska adresa:
Mjesto: Weingarten
Poštanski broj: 88250
Zemlja: DEU
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.