Publications Office of the EU
Ujedinjena Kraljevina-Belfast: Usluge hotela, restorana i trgovine na malo - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ujedinjena Kraljevina-Belfast: Usluge hotela, restorana i trgovine na malo

  • Dodijeljeno
    17/10/2016
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Northern Ireland Housing Executive
Mjesto izvršenja
NUTS code: UKN Northern Ireland
Lokacija kupca
NUTS code: United Kingdom
Poslovni sektor (glavni CPV)
55000000 Usluge hotela, restorana i trgovine na malo
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
201,000.00
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
96,000.00 GBP
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

The Housing Centre is the Headquarters building of the Northern Ireland Housing Executive, who is responsible for the delivery of a comprehensive housing service throughout the province. The Housing Centre accommodates approximately 680 staff in an 8 storey office block and is located at 2 Adelaide Street in Belfast City Centre, BT2 8PB. The Housing Executive is seeking to appoint a Contractor who will provide a consistently high standard of catering for staff and visitors to the building. Meetings and training courses are held on site for which the Contractor will be required to provide a range of catering services including the provision of a coffee shop service throughout the working day to accommodate variable working practices of staff.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Not applicable
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
201,000.00
Konačna ugovorena vrijednost
96,000.00 GBP
Dodjela ugovora
Službeno ime: OCS Group UK Limited
Poštanska adresa: 3 Grove Road
Mjesto: Solihull
Poštanski broj: B91 2AG
Zemlja: GBR
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.