Publications Office of the EU
Francuska-Toulouse: Građevinski radovi na cjevovodu za oborinsku vodu - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francuska-Toulouse: Građevinski radovi na cjevovodu za oborinsku vodu

  • Objavljeno
    17/08/2016
  • Rok
    23/09/2016
  • Otvaranje ponuda
    23/09/2016
  • Dodijeljeno
    29/11/2016
  • Danas
    04/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
No
Kupac
Ville de Toulouse
Mjesto izvršenja
NUTS code: FRJ23 Haute-Garonne
Lokacija kupca
NUTS code: FRJ23 Haute-Garonne
Poslovni sektor (glavni CPV)
45232130 Građevinski radovi na cjevovodu za oborinsku vodu
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,519,798.00 EUR
Referentni broj ponude
16V079AO
Opis

Création et l'aménagement des chambres de pompages et canalisations de rejet des réseaux d'eaux pluviales de la Ville ainsi que des ouvrages de protection contre les crues de la Garonne. Cet aménagement comporte les travaux suivants: Études d'exécution, préfabrication des caissons déversoirs à poser dans les parapets de digue, création de chambres génie-civil, création de canalisations de refoulement, raccordement aux ouvrages pluviaux existants, mise en sécurité des chambres. Appel d'offres ouvert soumis aux dispositions des articles 25-I.1º et 67 à 68 du décret nº 2016-360 du 25.3.2016.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
http://www.marchespublics.toulouse-metropole.fr
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
23/09/2016 11:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
1,519,798.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: SCAM Travaux publics SAS Pour le groupement SCAM/Sogatrap
Poštanska adresa: SCAM Travaux publics SAS 16 RN 88
Mjesto: Garidech
Poštanski broj: 31380
Zemlja: FRA
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.