Publications Office of the EU
Njemačka-Hamm: Radovi mostogradnje - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Njemačka-Hamm: Radovi mostogradnje

  • Objavljeno
    27/10/2015
  • Rok
    20/11/2015
  • Otvaranje ponuda
    20/11/2015
  • Danas
    05/09/2026
Status
Podnošenje je završeno
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
No
Kupac
ANL Hamm
Mjesto izvršenja
NUTS code: DEA5A Siegen-Wittgenstein
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
45221100 Radovi mostogradnje
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Referentni broj ponude
05_02-6002-B_10-14-0062
Opis

Externe Vorspannung: ca. 380 t Spannstahl, ca. 900 Stück Kernbohrungen;
Verstärkung Ankündigungsverhalten: ca. 300 t Schlaffstahl, ca. 650 m3 Beton, ca. 48 000 Stück Verbundanker;
Erneuerung der Entwässerung: ca. 2.000 m Demontage Gussrohrleitung, ca. 2 000 m Montage GFK-Rohrleitung, Stahlbauarbeiten, Verkehrssicherung.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Obavijest uključuje ugovor o javnoj nabavi
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
20/11/2015 10:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
Nije dostupno
Dodjela ugovora
Nije dostupno
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.