Publications Office of the EU
Poljska-Varšava: Hotelske usluge za sastanke i konferencije - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poljska-Varšava: Hotelske usluge za sastanke i konferencije

  • Objavljeno
    01/07/2014
  • Rok
    28/07/2014
  • Dodijeljeno
    08/12/2014
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
Mjesto izvršenja
NUTS code: Nije dostupno
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
55120000 Hotelske usluge za sastanke i konferencije
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
4,657,751.00 PLN
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
4,657,751.00 PLN
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
3
Referentni broj ponude
DZP-2611-1/2014
Opis

Zamówienie stanowi trzy następujące części zamówienia:
Część nr I – centrum Polski
Przedmiotem zamówienia jest zakup usług hotelarsko-restauracyjnych wraz z obsługą narad, spotkań i szkoleń zwanych dalej „szkoleniami” oraz pobytem pracowników ARiMR w ośrodku szkoleniowym, realizowany poprzez sukcesywny wynajem ośrodka położonego w centrum Polski poza granicami administracyjnymi miasta stołecznego Warszawy, nie dalej jednak niż w promieniu 60 km od biura Centrali ARiMR w Warszawie, ul. Poleczki 33, oraz zapewnienie co najmniej 2 ośrodków szkoleniowych (dodatkowych), położonych w województwie mazowieckim.
Część nr II – południe Polski
Przedmiotem zamówienia jest zakup usług hotelarsko-restauracyjnych wraz z obsługą narad, spotkań i szkoleń zwanych dalej „szkoleniami” oraz pobytem pracowników ARiMR w ośrodku szkoleniowym, realizowany poprzez sukcesywny wynajem ośrodka szkoleniowego położonego na południu Polski poza granicami administracyjnymi Kielc, w woj. świętokrzyskim w odległości nie większej niż 50 km od granic administracyjnych Kielc.
Część nr III – zachód Polski
Przedmiotem zamówienia jest zakup usług hotelarsko-restauracyjnych wraz z obsługą narad, spotkań i szkoleń zwanych dalej „szkoleniami” oraz pobytem pracowników ARiMR w ośrodku szkoleniowym, realizowany poprzez sukcesywny wynajem ośrodka szkoleniowego położonego na zachodzie Polski poza granicami administracyjnymi Poznania, w odległości nie większej niż 30 km od granic administracyjnych Poznania.
Na obsługę szkoleń składać się będą w szczególności następujące rodzaje świadczeń:
1) zapewnienie zakwaterowania z wyżywieniem uczestnikom szkoleń;
2) techniczna obsługa szkoleń, w tym zapewnienie sal konferencyjnych z wyposażeniem oraz serwisu kawowego;
3) transport dla uczestników szkoleń trasą i rodzajami dróg wskazanymi przez Zamawiającego (w tym drogi płatne).
Zamawiający wymaga osobistego wykonania zamówienia w zakresie usług hotelarskich z zastrzeżeniem § 2 ust. 3 umowy, tj. przypadku, gdy realizacja zamówienia w pełnym zakresie we wskazanym przez Zamawiającego terminie jest niemożliwa z przyczyn leżących po stronie Wykonawcy, Wykonawca poinformuje Zamawiającego o tym fakcie faksem lub drogą elektroniczną najpóźniej w ciągu 2 dni po złożeniu zamówienia. W takim przypadku Wykonawca zobowiązany jest wskazać inny ośrodek szkoleniowy. Ośrodek ten musi spełniać wymogi standardu określonego w opisie przedmiotu zamówienia.Wybór ośrodka musi uzyskać akceptację Zamawiającego.
Zamówienia mogą być realizowane do wyczerpania kwoty wynagrodzenia wskazanej w umowie, nie dłużej jednak niż od dnia zawarcia umowy do 31.12.2016.
Zamawiający zapłaci jedynie za faktycznie zrealizowaną przez Wykonawcę usługę, bezpośrednio związaną z organizacją szkolenia.
W ośrodkach będą odbywać się 1–3 dniowe szkolenia. Zamawiający będzie składał zamówienia faksem lub drogą elektroniczną, najpóźniej na 7 dni kalendarzowych przed planowanym terminem szkolenia, natomiast ostateczna liczba uczestników potwierdzona będzie nie później niż 3 dni przed terminem szkolenia, w formie pisemnej z dokładnością do 10 % uczestników szkolenia.
W ośrodkach będą organizowane szkolenia dla nie więcej niż 120 osób jednorazowo.
Wszystkie pokoje, sale konferencyjne, stołówka muszą mieścić się, w co najwyżej 3 budynkach. Odległość pomiędzy wszystkimi budynkami nie może być większa niż 300 m.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Submission for one or more lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Obavijest uključuje ugovor o javnoj nabavi
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Nije dostupno
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.