Publications Office of the EU
Španjolska-Santa Cruz de Tenerife: Usluge instaliranja tonske opreme - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

Španjolska-Santa Cruz de Tenerife: Usluge instaliranja tonske opreme

  • Objavljeno
    30/09/2022
  • Rok
    02/11/2022
  • Otvaranje ponuda
    04/11/2022
  • Dodijeljeno
    24/02/2023
  • Danas
    31/08/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
Yes
Kupac
Consejo Rector del Organismo Autónomo de Fiestas y Actividades Recreativas del Excmo. Ayuntamiento de Santa Cruz de Tenerife
Mjesto izvršenja
NUTS code: ES70 Canarias
Lokacija kupca
NUTS code: ES70 Canarias
Poslovni sektor (glavni CPV)
51313000 Usluge instaliranja tonske opreme
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
4,071,913.48 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,934,158.27 EUR
Referentni broj ponude
55/2022/OAF
Opis

Cláusula 1 del PCAP .El objeto es la celebración de un Acuerdo Marco que ha de regir la contratación de los medios técnicos audiovisuales incluyendo sonido, iluminación, vídeo y estructuras específicas.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Consejo Rector del Organismo Autónomo de Fiestas y Actividades Recreativas del Excmo. Ayuntamiento de Santa Cruz de Tenerife
Nacionalni registracijski broj: P8803803I
Poštanska adresa: Antonio Domínguez Alfonso, 7
Mjesto: Santa Cruz de Tenerife
Oznaka NUTS-a: ES70
Poštanski broj: 38003
Zemlja: ESP
Osoba za kontakt: Consejo Rector del Organismo Autónomo de Fiestas y Actividades Recreativas del Excmo. Ayuntamiento de Santa Cruz de Tenerife
Glavna adresa: https://contrataciondelestado.es
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Okvirni sporazum s single subjekti
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
04/11/2022 21:12
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
4,071,913.48 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
1,934,158.27 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: SONOPLUSS CANARIAS, SL
Poštanska adresa: Antonio García ,nº 31
Mjesto: Igueste de Canadelaria
Poštanski broj: 38570
Zemlja: ESP
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.