Publications Office of the EU
Poljska-Varšava: Usluge podrške u vezi s bušotinom - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poljska-Varšava: Usluge podrške u vezi s bušotinom

  • Dodijeljeno
    28/05/2013
  • Danas
    05/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
NUTS code: PL42 Zachodniopomorskie
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
76460000 Usluge podrške u vezi s bušotinom
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
695,000.00
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
453,391.00 PLN
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis
Nije dostupno
Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Not applicable
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
695,000.00
Konačna ugovorena vrijednost
453,391.00 PLN
Dodjela ugovora
Službeno ime: Trans-Wiert sp. z o.o.
Poštanska adresa: ul. Przemysłowa 11
Mjesto: Jasło
Poštanski broj: 38-200
Zemlja: POL
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.