Publications Office of the EU
Poljska-Varšava: Kartografske usluge - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poljska-Varšava: Kartografske usluge

  • Objavljeno
    03/05/2021
  • Rok
    02/06/2021
  • Otvaranje ponuda
    02/06/2021
  • Dodijeljeno
    22/07/2021
  • Danas
    06/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Miasto Stołeczne Warszawa
Mjesto izvršenja
NUTS code: PL Polska
Lokacija kupca
NUTS code: PL Polska
Poslovni sektor (glavni CPV)
71354000 Kartografske usluge
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
710,731.70 PLN
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
615,402.44 PLN
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
3
Referentni broj ponude
ZP/JK/271/III-39/21
Opis

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne wykonywanie opracowań geodezyjnych.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Miasto Stołeczne Warszawa
Poštanska adresa: pl. Bankowy 3/5
Mjesto: Warszawa
Oznaka NUTS-a: PL
Poštanski broj: 00-950
Zemlja: POL
Osoba za kontakt: Jolanta Kotowicz
Glavna adresa: https://zamowienia.um.warszawa.pl
Ponude se mogu podnositi
Submission for one lot only
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
02/06/2021 12:15
Mjesto izvršenja
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.