Publications Office of the EU
Francuska-Marseille: Električni strojevi, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francuska-Marseille: Električni strojevi, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta

  • Objavljeno
    24/02/2023
  • Rok
    29/03/2023
  • Dodijeljeno
    26/07/2023
  • Danas
    31/08/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
Yes
Kupac
metropole d aix marseille provence
Mjesto izvršenja
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Lokacija kupca
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Poslovni sektor (glavni CPV)
31000000 Električni strojevi, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
3,570,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
278,292.29 EUR
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
3
Referentni broj ponude
73230088
Opis

fourniture de matériels et consommables électriques pour les services de la Métropole Aix-Marseille-Provence

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://marchespublics.ampmetropole.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=507009&orgAcronyme=t5y
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Provjerite povezane dokumente za detalje
Mjesto izvršenja
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.