Publications Office of the EU
Francuska-Créteil: Radovi na niskogradnji i radovi na visokogradnji - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francuska-Créteil: Radovi na niskogradnji i radovi na visokogradnji

  • Objavljeno
    04/08/2023
  • Rok
    15/09/2023
  • Otvaranje ponuda
    15/09/2023
  • Dodijeljeno
    03/01/2024
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
No
Kupac
meeddm
Mjesto izvršenja
NUTS code: FR106 Seine-Saint-Denis
Lokacija kupca
NUTS code: FR107 Val-de-Marne
Poslovni sektor (glavni CPV)
45220000 Radovi na niskogradnji i radovi na visokogradnji
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
856,401.00 EUR
Referentni broj ponude
DiRIF-2023-A4-ReparationmurD33
Opis

le présent marché concerne la réparation du mur de soutènement avec principalement la destruction et le remplacement par une paroi clouée des plots de grande hauteur ainsi que de la purge / ragréage sur les plots conservés de moyenne et faible hauteur

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=2357780&orgAcronyme=d4t
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
15/09/2023 12:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
856,401.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: botte fondations
Poštanska adresa: 5 rue Ernest Flammarion - zac du Petit le Roy
Mjesto: Chevilly Larue
Poštanski broj: 94550
Zemlja: FRA
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.