Publications Office of the EU
CZ-Ostrava: Противопожарни водоноски с помпа - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

CZ-Ostrava: Противопожарни водоноски с помпа

  • Objavljeno
    18/05/2011
  • Rok
    18/07/2011
  • Otvaranje ponuda
    18/07/2011
  • Dodijeljeno
    24/08/2011
  • Danas
    31/08/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
NUTS code: CZ080 Moravskoslezský kraj
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
34144212 Vozila vodonosci
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
30,320,000.00 CZK
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
30,317,990.00 CZK
Referentni broj ponude
VZM 1/2011
Opis

Dodání 3 kusů cisternové automobilové stříkačky CAS 20 pro převážně městský provoz po zpevněných komunikacích v provedení speciálním-technickém.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Obavijest uključuje ugovor o javnoj nabavi
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
18/07/2011 13:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
30,320,000.00 CZK
Konačna ugovorena vrijednost
30,317,990.00 CZK
Dodjela ugovora
Nije dostupno
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.