Publications Office of the EU
Francuska-Pariz: Usluge mrežnog povezivanja - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

Francuska-Pariz: Usluge mrežnog povezivanja

  • Dodijeljeno
    12/09/2013
  • Danas
    31/08/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
NUTS code: Nije dostupno
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
64221000 Usluge mrežnog povezivanja
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
900,000.00 EUR
Referentni broj ponude
SIREL2013
Opis

L'objet du marché est d'assurer l'interconnexion de réseau locaux des sites parisiens de l'administration par le biais d'une solution point à point, numérique, bidirectionnelle et permanente entre des interfaces d'extrémités normalisée avec des exigences fortes en terme de débit et de disponibilité.
En 2013, la permanence du besoin conduit le ministère à renouveler le marché. Cependant la migration vers le réseau interministériel de l'État à horizon proche rend illusoire l'investissement de tiers. De ce fait, il est apparu nécessaire de recourir pour la période intermediaire à la procédure du marché négocié qui place le ministère de la justice en capacité juridique d'assurer la continuité de l'interconnexion de réseaux des sites de l'administration centrale.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Not applicable
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Nije dostupno
Metoda dodjele
Not specified
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
900,000.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Completel SAS
Poštanska adresa: Tour Ariane - 5 place de la Pyramide
Mjesto: La Défense Cedex
Poštanski broj: 92088
Zemlja: FRA
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.