Publications Office of the EU
Nabava nesterilne medicinske odjeće - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- automatski prijevod teksta na jeziku pretraživanja

Nabava nesterilne medicinske odjeće

  • Objavljeno
    25/06/2024
  • Rok
    30/07/2024
  • Otvaranje ponuda
    30/07/2024
  • Dodijeljeno
    03/10/2024
  • Danas
    05/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Szpital Kliniczny im. ks. Anny Mazowieckiej
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Poslovni sektor (glavni CPV)
33199000 Odjeća za medicinsko osoblje
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
73,566.00 PLN
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
47,304.00 PLN
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
4
Referentni broj ponude
11/06/24
Opis

Predmet ugovora je kupnja i uzastopna isporuka nesterilne medicinske odjeće podijeljene na sljedeće dijelove: PAKET 1 - GINEKOLOŠKA ŠTIT ZA ŽENE PAKET 2 - ŠTIT ZA ŽENE PAKET 3 - MUŠKARSKI CIJELI PAKET 4 - KURGIČNA ČESTICA U BEZ OBLIKA Detaljan opis predmeta ugovora nalazi se u asortimanu i cjeniku koji čine Prilog 1 SWZ-u.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://szpitalkarowa.ezamawiajacy.pl/pn/szpitalkarowa/demand/164015/notice/public/details
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: potrebno
https://szpitalkarowa.ezamawiajacy.pl/pn/szpitalkarowa/demand/164015/notice/public/details
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
30/07/2024 10:30
Mjesto izvršenja
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.