Publications Office of the EU
Švedska-Kristianstad: Medicinske naprave - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Švedska-Kristianstad: Medicinske naprave

  • Dodijeljeno
    25/11/2019
  • Danas
    31/08/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Region Skåne, Koncerninköp
Mjesto izvršenja
NUTS code: SE224 Skåne län
Lokacija kupca
NUTS code: SE224 Skåne län
Poslovni sektor (glavni CPV)
33100000 Medicinske naprave
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
6,700,000.00
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
6,700,000.00 SEK
Referentni broj ponude
20191125
Opis

Meddelande om frivillig förhandsinsyn gäller en komplettering av utökad kapacitet i befintlig bildlagring. Region Skåne har för avsikt att tilldela kontrakt genom förhandlat förfarande utan föregående annonsering kring denna komplettering av bildlagring på befintlig hårdvara och licenser med nuvarande leverantör BBS AB.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Not applicable
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Not specified
Procijenjena vrijednost
6,700,000.00
Konačna ugovorena vrijednost
6,700,000.00 SEK
Dodjela ugovora
Službeno ime: Broker Business Services AB
Poštanska adresa: Idungatan 2, 104 35
Mjesto: Stockholm
Poštanski broj: 104 35
Zemlja: SWE
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.