Publications Office of the EU
1/DLII6/PM006 - Arzneimittel Butylscopolamin - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

1/DLII6/PM006 - Arzneimittel Butylscopolamin

  • Objavljeno
    27/03/2025
  • Rok
    05/05/2025
  • Otvaranje ponuda
    05/05/2025
  • Dodijeljeno
    13/06/2025
  • Danas
    06/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Bundesamt für Infrastruktur, Umweltschutz und Dienstleistungen der Bundeswehr
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: DEA22 Bonn, Kreisfreie Stadt
Poslovni sektor (glavni CPV)
33000000 Medicinske naprave, lijekovi i proizvodi za osobnu njegu
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
-1.00 EUR
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
2
Referentni broj ponude
6002823200-BAIUDBw DL II 6.1 EVGSan zentral
Opis

6002823200- 1/DLII6/PM006 - Lieferung von Arzneimitteln - Butylscopolamin

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
http://www.evergabe-online.de
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: dopušteno
http://www.evergabe-online.de
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
05/05/2025 08:00
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.