Publications Office of the EU
Poljska-Varšava: Usluge podatkovne baze - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poljska-Varšava: Usluge podatkovne baze

  • Objavljeno
    19/04/2014
  • Rok
    26/05/2014
  • Otvaranje ponuda
    26/05/2014
  • Dodijeljeno
    16/06/2014
  • Danas
    05/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Ministerstwo Gospodarki
Mjesto izvršenja
NUTS code: Nije dostupno
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
72320000 Usluge podatkovne baze
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
234,637.27 PLN
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
285,360.00 PLN
Referentni broj ponude
BDG-II-281-16/14
Opis

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup usługi polegającej na udzieleniu Zamawiającemu prawa do korzystania z internetowej bazy danych zagranicznych firm działających w sektorze B2B (firma dla firmy) dla co najmniej 45 krajów (czyli 45 i powyżej), zwanej dalej „bazą danych”, polegającego na nieograniczonym (bez limitu kredytów)i niezakłóconym dostępie do tej bazy danych;
2. Przekazaniu Zamawiającemu na okres od dnia podpisania umowy do dnia 31 sierpnia 2015 r. 16 (szesnastu) haseł subskrypcji do bazy danych, zwane dalej „hasłami subskrypcji”, bez kredytów na eksport danych do bazydanych, z założeniem że:
a) każde hasło subskrypcji będzie wykorzystywane na kilku stanowiskach w ramach udzielonego prawa do korzystania z bazy danych (wielostanowiskowość),
b) 15 (piętnaście) haseł subskrypcji docelowo zostaną przekazane Urzędom Marszałkowskim bądź innym jednostkom wybranym przez Urzędy Marszałkowskie do świadczenia usługi informacyjnej,
c) jedno hasło subskrypcji przeznaczone jest do korzystania przez Zamawiającego.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do umowy.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Obavijest uključuje ugovor o javnoj nabavi
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
26/05/2014 15:00
Mjesto izvršenja
Nije dostupno
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
234,637.27 PLN
Konačna ugovorena vrijednost
285,360.00 PLN
Dodjela ugovora
Službeno ime: Kompass Poland sp. z o.o.
Poštanska adresa: ul. Wita Stwosza 5a
Mjesto: Warszawa
Poštanski broj: 02-661
Zemlja: POL
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.