Publications Office of the EU
Švedska-Söderhamn: Hotelske usluge - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Švedska-Söderhamn: Hotelske usluge

  • Objavljeno
    20/03/2018
  • Rok
    18/04/2018
  • Otvaranje ponuda
    19/04/2018
  • Danas
    01/09/2026
Status
Podnošenje je završeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Inköp Gävleborg
Mjesto izvršenja
NUTS code: SE313 Gävleborgs län
Lokacija kupca
NUTS code: SE313 Gävleborgs län
Poslovni sektor (glavni CPV)
55100000 Hotelske usluge
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
8,000,000.00 SEK
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Referentni broj ponude
7391
Opis

Gävle kommun upphandlar hotell till U23EM 2019.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Inköp Gävleborg
Nacionalni registracijski broj: 222000-2311
Poštanska adresa: Kommunalförbundet Inköp Gävleborg Köpmannen 7
Mjesto: Söderhamn
Oznaka NUTS-a: SE313
Poštanski broj: 826 80
Zemlja: SWE
Osoba za kontakt: Ann-Charlotte Jonsson
Glavna adresa: http://www.inkopgavleborg.se/
Elektroničkim putem:
https://www.kommersannons.se/inkopgavleborg/Notice/NoticeDispatch.aspx?NoticeId=13595
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
19/04/2018 12:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
8,000,000.00 SEK
Konačna ugovorena vrijednost
Nije dostupno
Dodjela ugovora
Nije dostupno
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.