-
Objavljeno23/04/2025
-
Rok28/05/2025
-
Otvaranje ponuda28/05/2025
-
Danas01/09/2026
Uslužni programi
(PU-13488/25) [ITP25] Sijojimo - smulkinimo kaušas
Sijojimo - smulkinimo kaušas
https://viesiejipirkimai.lt/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=2318718
https://viesiejipirkimai.lt/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=2318718
Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.