Publications Office of the EU
Finska-Helsinki: Razni strojevi za posebne namjene - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Finska-Helsinki: Razni strojevi za posebne namjene

  • Objavljeno
    07/02/2023
  • Rok
    06/03/2023
  • Otvaranje ponuda
    06/03/2023
  • Danas
    01/09/2026
Status
Podnošenje je završeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Suomen ympäristökeskus
Mjesto izvršenja
NUTS code: FI Suomi/Finland
Lokacija kupca
NUTS code: FI Suomi/Finland
Poslovni sektor (glavni CPV)
42990000 Razni strojevi za posebne namjene
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
250,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Referentni broj ponude
SYKE/2023/214
Opis

Suomen Ympäristökeskus pyytää tarjousta Arandan painolastivesien käsittelyjärjestelmän suunnittelu-, hankinta-, asennus- ja käyttöönottoprojektista ”avaimet käteen” periaatteella.
Laitteiston on oltava hyväksytysti käyttöönotettuna elokuuhun 2023 mennessä.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://tarjouspalvelu.fi/syke?id=442776&tpk=6180549e-61c6-4f49-bf4c-c2892d45df33
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
06/03/2023 15:30
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
250,000.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
Nije dostupno
Dodjela ugovora
Nije dostupno
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.