-
Objavljeno03/09/2025
-
Rok03/10/2025
-
Otvaranje ponuda06/10/2025
-
Dodijeljeno19/11/2025
-
Danas31/08/2026
Uslužni programi
- automatski prijevod teksta na jeziku pretraživanja
Nabava medicinskih instrumenata za potrebe klinika i odjela UMHATSM "N.I. Pirogov" EAD
Note: Za ovaj postupak nisu uspješno obrađene sve informacije. Više pojedinosti potražite u povezanim dokumentima.
Predmet ugovora uključuje isporuku, na zahtjev, različitih vrsta medicinskih instrumenata detaljno opisanih u tehničkoj specifikaciji – Prilog 1. Opseg narudžbe uključuje isporuku u skladište javnog naručitelja i istovar količine proizvoda isporučenih na temelju određene narudžbe. Ako ponuditelj ne ponudi jedan ili više proizvoda iz grupe u kojoj sudjeluje, bit će isključen iz postupka za određenu grupu. U slučaju da sudionik ponudi jedan ili više proizvoda iz grupe u kojoj sudjeluje, ali isti ne ispunjavaju zahtjeve javnog naručitelja, pretpostavlja se da se složenost nije poštovala i sudionik će biti isključen iz postupka za određenu grupu. Javni naručitelj podijelio je ugovor na 18 grupa. Serija br. 1 ÷ br. 8 detaljno je opisana u tehničkoj specifikaciji. Na temelju članka 21. stavka 6. UJN-a, grupe br. 9 do br. 13 dodijelit će se prikupljanjem ponuda uz obavijest jer imaju procijenjenu vrijednost od 50 000 BGN do 100 000 BGN bez PDV-a i obuhvaćene su područjem primjene članka 21. stavka 3. točke 2. UJN-a, a grupe br. 14 do br. 18 dodijelit će se izravnom dodjelom jer imaju procijenjenu vrijednost manju od 50 000 BGN bez PDV-a i obuhvaćene su područjem primjene članka 20. stavka 4. točke 3. UJN-a.
https://app.eop.bg/today/495765
https://app.eop.bg/today/495765
Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.