Publications Office of the EU
Njemačka-Fulda: Vozila za gašenje požara - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Njemačka-Fulda: Vozila za gašenje požara

  • Objavljeno
    19/08/2020
  • Rok
    22/09/2020
  • Otvaranje ponuda
    22/09/2020
  • Dodijeljeno
    20/10/2020
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Interkommunale Vergabestelle des Landkreise Fulda im Auftrag der Stadt Hünfeld
Mjesto izvršenja
NUTS code: DE732 Fulda
Lokacija kupca
NUTS code: DE732 Fulda
Poslovni sektor (glavni CPV)
34144213 Vozila za gašenje požara
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
312,729.54 EUR
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
2
Referentni broj ponude
1300 V 187/20
Opis

Magistrat der Stadt Hünfeld, Beschaffung eines Staffellöschfahrzeuges.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
www.tender24.de
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
22/09/2020 10:00
Mjesto izvršenja
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.