Publications Office of the EU
Rumunjska-București: Gume za automobile - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumunjska-București: Gume za automobile

  • Objavljeno
    01/02/2019
  • Rok
    11/03/2019
  • Otvaranje ponuda
    11/03/2019
  • Dodijeljeno
    23/06/2021
  • Danas
    05/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02574
Mjesto izvršenja
NUTS code: RO România
Lokacija kupca
NUTS code: RO321 Bucureşti
Poslovni sektor (glavni CPV)
34351100 Gume za automobile
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
4,799,027.57 RON
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
20,499,130.60 RON
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
101
Referentni broj ponude
4193125-2018-6
Opis

Furnizare anvelope, camere de aer si benzi de janta, conform II.2 Lista de loturi si cerintelor din caietul de sarcini
Numarul zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor: 20.
In masura in care solicitarile de clarificari sau informatii suplimentare au fost adresate in termenul de mai sus, raspunsul autoritatii contractante la aceste solicitari va fi transmis in a 11-a zi inainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Ministerul Apărării — Unitatea Militară 02574
Nacionalni registracijski broj: Romania
Poštanska adresa: Drumul Taberei nr. 7B
Mjesto: Bucureşti
Oznaka NUTS-a: RO321
Poštanski broj: 061352
Zemlja: ROU
Osoba za kontakt: Luben Alin
Glavna adresa: www.manp.ro
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Okvirni sporazum s several subjekti
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
11/03/2019 15:00
Mjesto izvršenja
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.