Publications Office of the EU
Construction of Sewer Networks, Pump Stations and Forcemains for Awlad Azaz and El Minyawi Villages - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Construction of Sewer Networks, Pump Stations and Forcemains for Awlad Azaz and El Minyawi Villages

  • Objavljeno
    05/02/2025
  • Rok
    18/03/2025
  • Otvaranje ponuda
    18/03/2025
  • Danas
    01/09/2026
Status
Podnošenje je završeno
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
No
Kupac
Sohag Company for Water and Wastewater
Mjesto izvršenja
NUTS code: Egypt
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
45240000 Građevinski radovi na hidrograđevnim objektima
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Referentni broj ponude
EIB-GtP/ENR SG-SN-01+02
Opis

Construction of combined gravity sewerage/drainage network with 32 km PVC pipes with manholes, HCs and ICs; pump station with 6 pumps ranging from 60 l/s to 90l/s at 40 meters head with all M&E works; forcemain 8.0 km long of OD400/OD500 HDPE pipe, all located in villages of Awlad Azaz and El Minyawi, Soha

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: eu.europa.publications.PublicProcurement.electronic.submission.not-allowed
tdf-non-av
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
18/03/2025 12:30
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Nije dostupno
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
Nije dostupno
Dodjela ugovora
Nije dostupno
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.