Publications Office of the EU
Njemačka-Erfurt: Usluge popravaka i održavanja instalacija u zgradama - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Njemačka-Erfurt: Usluge popravaka i održavanja instalacija u zgradama

  • Objavljeno
    04/04/2019
  • Rok
    07/05/2019
  • Dodijeljeno
    17/06/2019
  • Danas
    31/08/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Thüringer Landesamt für Bau und Verkehr
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: DEG01 Erfurt, Kreisfreie Stadt
Poslovni sektor (glavni CPV)
50700000 Usluge popravaka i održavanja instalacija u zgradama
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,378,740.63 EUR
Referentni broj ponude
o 02/19 - TGM EF, IL
Opis

Technisches und infrastrukturelles Gebäudemanagement.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://www.evergabe-online.de/tenderdetails.html?id=248920
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Provjerite povezane dokumente za detalje
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
1,378,740.63 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Gegenbauer Facility Management GmbH
Poštanska adresa:
Mjesto: Berlin
Poštanski broj:
Zemlja: DEU
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.