Publications Office of the EU
Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Tarnów - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Tarnów

  • Objavljeno
    31/10/2024
  • Rok
    06/11/2024
  • Otvaranje ponuda
    06/11/2024
  • Dodijeljeno
    11/06/2025
  • Danas
    31/08/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Gmina Tarnów
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: PL217 Tarnowski
Poslovni sektor (glavni CPV)
90500000 Usluge u vezi s otpacima i otpadom
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Broj grupa
3
Referentni broj ponude
IR.271.13.2024
Opis

Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstałych i zebranych ze wszystkich nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych w granicach administracyjnych Gminy Tarnów, w podziale na trzy sektory : Sektor I północno-wschodni obejmujący miejscowości : Wola Rzędzińska I, Wola Rzędzińska II, Jodłówka-Wałki. Sektor II południowo-zachodni obejmujący miejscowości : Tarnowiec, Zawada, Nowodworze, Łękawka, Radlna, Poręba Radlna, Koszyce Małe Sektor III zachodni obejmujący miejscowości : Koszyce Wielkie, Zbylitowska Góra, Zgłobice, Biała, Błonie. Zakres zamówienia dotyczy wyłącznie odbioru odpadów komunalnych z posesji zamieszkałych na terenie Gminy Tarnów oraz zagospodarowanie odebranych odpadów, poprzez odzysk lub unieszkodliwienie, w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki jego wykonania określa Załącznik nr 1 do SWZ „Opis przedmiotu zamówienia” i projekt umowy stanowiący Załącznik nr 5 do SWZ.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-f8e9fc2b-4ef8-4a8a-9fbe-73fcceb6266b
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: potrebno
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-f8e9fc2b-4ef8-4a8a-9fbe-73fcceb6266b
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
06/11/2024 11:00
Mjesto izvršenja
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.