Publications Office of the EU
DOSTAWA – ZAKUP PRZEDMIOTÓW UMUNDUROWANIA I WYEKWIPOWANIA - SWETER PILOTA wz. 530/MON - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

DOSTAWA – ZAKUP PRZEDMIOTÓW UMUNDUROWANIA I WYEKWIPOWANIA - SWETER PILOTA wz. 530/MON

  • Objavljeno
    08/04/2026
  • Rok
    13/05/2026
  • Otvaranje ponuda
    13/05/2026
  • Dodijeljeno
    29/06/2026
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
4 Regionalna Baza Logistyczna
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: PL514 Miasto Wrocław
Poslovni sektor (glavni CPV)
18235000 Puloveri, džemperi sa zakopčavanjem i slični proizvodi
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
858,000.00 PLN
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
686,000.00 PLN
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
2
Referentni broj ponude
MAT/71/MT/2026
Opis

Przedmiotem zamówienia jest DOSTAWA – ZAKUP PRZEDMIOTÓW UMUNDUROWANIA I WYEKWIPOWANIA – SWETER PILOTA wz. 530/MON wg zestawienia asortymentowo-ilościowego zawartego w formularzu ofertowym zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i wymagania do niego znajdują się w Projektowanych postanowieniach umowy (wraz załącznikami) stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/1289718
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: potrebno
https://platformazakupowa.pl/transakcja/1289718
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
13/05/2026 09:30
Mjesto izvršenja
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.