Publications Office of the EU
Nabava novih i/ili ponovno upotrijebljenih (ponovno upotrijebljenih) fiksnih, prijenosnih, hibridnih i IT radnih stanica, opcija i povezanih usluga - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

- automatski prijevod teksta na jeziku pretraživanja

Nabava novih i/ili ponovno upotrijebljenih (ponovno upotrijebljenih) fiksnih, prijenosnih, hibridnih i IT radnih stanica, opcija i povezanih usluga

  • Dodijeljeno
    27/02/2024
  • Danas
    06/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
VILLE DE PARIS
Mjesto izvršenja
NUTS code: Nije dostupno
Lokacija kupca
NUTS code: FR101 Paris
Poslovni sektor (glavni CPV)
30230000 Računalna oprema
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
47,800,000.00 EUR
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

Nabava novih i/ili ponovno upotrijebljenih (ponovno upotrijebljenih) fiksnih, prijenosnih, hibridnih i IT radnih stanica, opcija i povezanih usluga

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Nije dostupno
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Nije dostupno
Metoda dodjele
Kriterij:
Vrsta: quality
Opis: Pertinence de la performance environnementale de l'offre (15%)
Ponder (postotak, točan) : 15
Kriterij:
Vrsta: price
Opis: le prix (60%)
Ponder (postotak, točan) : 60
Kriterij:
Vrsta: quality
Opis: Pertinence de l'organisation mise en œuvre pour la logistique, le suivi des prestations et la prise en compte des évolutions technologiques (25%)
Ponder (postotak, točan) : 25
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
47,800,000.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: INMAC WSTORE SAS
Poštanska adresa:
Mjesto: Roissy en France
Poštanski broj: 95921
Zemlja:
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.