Publications Office of the EU
Rumunjska-Bacău: Antineoplastični lijekovi - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumunjska-Bacău: Antineoplastični lijekovi

  • Dodijeljeno
    06/05/2022
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU
Mjesto izvršenja
NUTS code: RO211 Bacău
Lokacija kupca
NUTS code: RO211 Bacău
Poslovni sektor (glavni CPV)
33652100 Antineoplastični lijekovi
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
487,037.40
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
481,762.80 RON
Referentni broj ponude
4278728_2022_PAAPD1356407
Opis

CTR FURNIZARE MEDICAMENTE - Oncologie-ATEZOLIZUMABUM 1200 MG-nfp

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Not applicable
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
487,037.40
Konačna ugovorena vrijednost
481,762.80 RON
Dodjela ugovora
Službeno ime: ROCHE ROMANIA
Poštanska adresa: Strada B-dul Poligrafiei, Nr. 1A
Mjesto: Bucuresti
Poštanski broj:
Zemlja: ROU
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.