Publications Office of the EU
Španjolska-Madrid: Kamen za nasipanje - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španjolska-Madrid: Kamen za nasipanje

  • Objavljeno
    18/05/2021
  • Rok
    18/06/2021
  • Otvaranje ponuda
    29/06/2021
  • Dodijeljeno
    15/03/2022
  • Danas
    06/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
ADMINISTRADOR DE INFRAESTRUCTURAS FERROVIARIAS
Mjesto izvršenja
NUTS code: ES615 Huelva
Lokacija kupca
NUTS code: ES30 Comunidad de Madrid
Poslovni sektor (glavni CPV)
14212310 Kamen za nasipanje
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
834,937.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
815,710.00 EUR
Referentni broj ponude
3.21/27510.0011
Opis

SUMINISTRO Y TRANSPORTE DE BALASTO PARA LA RENOVACIÓN DE VÍA ZAFRA HUELVA. TRAMO VALDELAMUSA-HUELVA

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Administrador de Infraestructuras Ferroviarias
Nacionalni registracijski broj: Q 2801660 H
Poštanska adresa: C/ Hiedra, 9, edificio 23, Estación de Chamartín, 28036 Madrid
Mjesto: Madrid
Oznaka NUTS-a: ES30
Poštanski broj: 28036
Zemlja: ESP
Osoba za kontakt: Rosa Cabrerizo Ruiz
Glavna adresa: www.adif.es
Elektroničkim putem:
https://elicitadores.adif.es
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
29/06/2021 10:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
834,937.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
815,710.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: CANTERA ANTONIO FRADE, S.L.
Poštanska adresa: C/ ARTURO BAREA Nº 11, 1ºD
Mjesto: BADAJOZ
Poštanski broj: 06011
Zemlja: ESP

Službeno ime: ÁRIDOS Y RECUPERACIONES, S.L.U.
Poštanska adresa: CTRA.SEVILLA-MÁLAGA KM 8.800
Mjesto: ALCALÁ DE GUADAÍRA - SEVILLA
Poštanski broj: 41500
Zemlja: ESP

Službeno ime: MOVIMIENTOS DE TIERRAS Y ÁRIDOS DEL TINTO, S.L.
Poštanska adresa: AVDA.DE LA ESQUILA, 10
Mjesto: MINAS DE RIOTINTO - HUELVA
Poštanski broj: 21660
Zemlja: ESP

Službeno ime: PROBISA VÍAS Y OBRAS, S.L.U.
Poštanska adresa: POLIGONO EMPRESARIAL ANTEQUERA CALLE CASTILLA Y LEON S/N
Mjesto: ANTEQUERA (MÁLAGA)
Poštanski broj: 29200
Zemlja: ESP
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.