Publications Office of the EU
Španjolska-Toledo: Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

- automatski prijevod teksta na jeziku pretraživanja

Španjolska-Toledo: Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi

  • Objavljeno
    26/07/2023
  • Objavljeno
    13/10/2023
  • Rok
    26/10/2023
  • Otvaranje ponuda
    31/10/2023
  • Dodijeljeno
    02/01/2024
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Dirección General de Producción Agroalimentaria y Cooperativas de la Junta de Comunidades de Castilla-La Mancha
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: ES425 Toledo
Poslovni sektor (glavni CPV)
15000000 Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
307,339.82 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
69,468.49 EUR
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
3
Referentni broj ponude
2023/010448
Opis

Opskrba mlijekom u školama za razdoblje 2023. 2024.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Dirección General de Producción Agroalimentaria y Cooperativas de la Junta de Comunidades de Castilla-La Mancha
Nacionalni registracijski broj: S1911001D
Poštanska adresa: Pintor Matías Moreno, 4
Mjesto: Toledo
Oznaka NUTS-a: ES425
Poštanski broj: 45071
Zemlja: ESP
Osoba za kontakt: Dirección General de Producción Agroalimentaria y Cooperativas de la Junta de Comunidades de Castilla-La Mancha
Glavna adresa: http://contratacion.castillalamancha.es/
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
31/10/2023 12:30
CPV oznaka

15000000 - Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi

15500000 - Mliječni proizvodi

15511000 - Mlijeko

15510000 - Mlijeko i vrhnje

Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.