-
Objavljeno19/08/2022
-
Rok15/09/2022
-
Otvaranje ponuda15/09/2022
-
Dodijeljeno25/11/2022
-
Danas04/09/2026
Uslužni programi
Mađarska-Budimpešta: Razni ručni alat
Vállalkozási keretmegállapodás kéményseprő eszközök karbantartására alkatrész beszerzéssel 2 részben:
1. rész: Szivárgás érték mérő eszköz karbantartása
2. rész: Füstgázelemző karbantartása
Ajánlatkérő az eljárás vonatkozásában rögzíti, hogy a tárgybani beszerzést árubeszerzésként folytatja le, figyelemmel arra, hogy valamennyi rész esetén az alkatrészek ellenértéke, illetőleg az alkatrészekre fordítható keretösszeg jelentősen meghaladja a szolgáltatások ellenértékét (a munkadíjat), azonban mivel az Ajánlatkérő számára a munkával elérhető eredmény (a szolgáltatás)bír értékkel - melynek teljesítéséhez az alkatrészek biztosítására sor kerül (az adott eset függvényében) -, ezért adásvételi elemekkel vegyes vállalkozási szerződés (keretmegállapodás) megkötésére kerül sor minden rész esetében.
Részletek a műszaki leírásokban és a szerződéstervezetben.
Službeno ime: Belügyminisztérium Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság Gazdasági Ellátó Központ
Nacionalni registracijski broj: 15775845251
Poštanska adresa: Mogyoródi Út 43.
Mjesto: Budapest
Oznaka NUTS-a: HU110
Poštanski broj: 1149
Zemlja: HUN
Osoba za kontakt: Hidasi-Gercsák Klaudia
Glavna adresa: http://www.gek.katasztrofavedelem.hu/
Elektroničkim putem:
https://ekr.gov.hu/portal/kozbeszerzes/eljarasok/EKR001086342022/reszletek
Okvirni sporazum s single subjekti
Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.