Publications Office of the EU
Njemačka-Singen: Građevinski radovi na zgradi namijenjenoj zabavi - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Njemačka-Singen: Građevinski radovi na zgradi namijenjenoj zabavi

  • Objavljeno
    11/09/2023
  • Rok
    12/10/2023
  • Otvaranje ponuda
    12/10/2023
  • Dodijeljeno
    07/11/2023
  • Danas
    05/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
No
Kupac
Stadt Singen
Mjesto izvršenja
NUTS code: DE138 Konstanz
Lokacija kupca
NUTS code: DE138 Konstanz
Poslovni sektor (glavni CPV)
45212170 Građevinski radovi na zgradi namijenjenoj zabavi
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1.00 EUR
Referentni broj ponude
2023/1Z/036/3-E
Opis

Heizungsanlage nach Din 18380:
- Wärmeerzeugung (Luft-Wasser-Wärmepumpenanlage)
- Heizungsverteiler, Pumpen und Armaturen
- Wärmeverteilung mit Zubehör
- Wärmedämmarbeiten an Heizungsleitungen
- erdverlegte Heizungsleitungen
- Fußbodenheizung mit Zubehör
- Winterbauheizung

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4YRG6PM7
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
12/10/2023 10:30
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
1.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Gebrüder Reinartz GmbH
Poštanska adresa:
Mjesto: Tuttlingen
Poštanski broj:
Zemlja: DEU
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.