Publications Office of the EU
Pružanje ugostiteljske usluge u Osnovnoj školi Carnikava - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- automatski prijevod teksta na jeziku pretraživanja

Pružanje ugostiteljske usluge u Osnovnoj školi Carnikava

  • Objavljeno
    23/04/2024
  • Predviđena objava
    24/04/2024
  • Objavljeno
    02/05/2024
  • Rok
    13/05/2024
  • Otvaranje ponuda
    13/05/2024
  • Danas
    31/08/2026
Status
Podnošenje je završeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Ādažu novada pašvaldība
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: LV007 Pierīga
Poslovni sektor (glavni CPV)
55524000 Usluge dostavljanja pripremljene hrane (catering) u škole
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
991,736.00
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Referentni broj ponude
ĀNP 2024/59
Opis

Pružanje ugostiteljske usluge u Osnovnoj školi Carnikava

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/122207
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: dopušteno
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/122207
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
13/05/2024 14:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Produktu, kuri atbilst BL, NPKS vai LPIA prasībām, daudzums
Procijenjena vrijednost
991,736.00
Konačna ugovorena vrijednost
Nije dostupno
Dodjela ugovora
Nije dostupno
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.