Publications Office of the EU
Italija-Pianoro: Osigurateljne usluge - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italija-Pianoro: Osigurateljne usluge

  • Objavljeno
    28/09/2022
  • Rok
    25/10/2022
  • Otvaranje ponuda
    25/10/2022
  • Dodijeljeno
    23/12/2022
  • Danas
    04/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
Yes
Kupac
UNIONE DEI COMUNI SAVENA - IDICE
Mjesto izvršenja
NUTS code: ITH55 Bologna
Lokacija kupca
NUTS code: ITH55 Bologna
Poslovni sektor (glavni CPV)
66510000 Osigurateljne usluge
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
2,676,600.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
2,206,432.80 EUR
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
7
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

PROCEDURA APERTA SOPRA SOGLIA COMUNITARIA IN MODALITA’ TELEMATICA PER L’AFFIDAMENTO DEI SERVIZI ASSICURATIVI DELL’UNIONE DEI COMUNI SAVENA-IDICE E DEI COMUNI DI LOIANO, MONGHIDORO, MONTERENZIO, OZZANO E PIANORO

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: UNIONE DEI COMUNI SAVENA - IDICE
Poštanska adresa: VIALE RISORGIMENTO N. 1
Mjesto: PIANORO BO
Oznaka NUTS-a: ITH55
Poštanski broj: 40065
Zemlja: ITA
Osoba za kontakt: Dr.ssa Viviana Boracci
Glavna adresa: http://www.uvsi.it
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
25/10/2022 14:00
Mjesto izvršenja
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.