Publications Office of the EU
Gospodarenje šumama - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- automatski prijevod teksta na jeziku pretraživanja

Gospodarenje šumama

  • Objavljeno
    17/10/2025
  • Rok
    23/10/2025
  • Otvaranje ponuda
    24/10/2025
  • Dodijeljeno
    01/01/2026
  • Danas
    06/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Mölndals stad
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: SE232 Västra Götalands län
Poslovni sektor (glavni CPV)
77231300 Usluge upravljanja šumom
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
16,000,000.00 SEK
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Broj grupa
3
Referentni broj ponude
KS 596/2025
Opis

Zadatak uključuje upravljanje, planiranje i savjetovanje te je odgovoran za provedbu mjera za šumska gospodarstva grada Mölndala. Dobavljač upravlja gradskim šumskim zemljištem u skladu s održivim načelima i dugoročnim ciljevima za bioraznolikost, društvene vrijednosti i aktivnosti na otvorenom. Uprava se provodi uz savjetovanje s općinom. Komisija također uključuje izradu novog plana gospodarenja šumama. Grad Mölndal trenutačno posjeduje oko 3300 hektara šume. Izabrani upravitelj šume odgovoran je za upravljanje šumskim gospodarstvima Grada Mölndala u skladu sa strateškim smjerom utvrđenim u „Strategiji za šumska gospodarstva Grada Mölndala”. Strategija će usmjeravati upravljanje i razvoj gradskih šuma. Upravitelj šume aktivno se savjetuje s Gradom Mölndalom kako bi osigurao da gospodarenje šumama bude u skladu s ciljevima i smjernicama grada. Vidjeti Prilog 2., Strategija za šumska gospodarstva grada Mölndala.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=69140&GoTo=Tender
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: potrebno
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=69140&GoTo=Tender
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
24/10/2025 00:00
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.