Publications Office of the EU
Poljska-Varšava: Usluge specijalističke izobrazbe - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

Poljska-Varšava: Usluge specijalističke izobrazbe

  • Objavljeno
    17/06/2015
  • Rok
    01/07/2015
  • Otvaranje ponuda
    01/07/2015
  • Dodijeljeno
    19/08/2015
  • Danas
    05/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Zakład Zamówień Publicznych przy Ministrze Zdrowia
Mjesto izvršenja
NUTS code: Nije dostupno
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
80510000 Usluge specijalističke izobrazbe
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
395,750.00 PLN
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
5
Referentni broj ponude
ZZP-73/15
Opis

Dofinansowanie szkoleń specjalizacyjnych(*) dla pielęgniarek i położnych ( dot. 10 szkoleń x 25 miejsc szkoleniowych ) w województwie dolnośląskim:
POZ. 1 Pielęgniarstwo zachowawcze dla pielęgniarek
POZ. 2 Pielęgniarstwo położnicze dla położnych
POZ. 3 Pielęgniarstwo psychiatryczne dla pielęgniarek
POZ. 4 Pielęgniarstwo opieki długoterminowej dla pielęgniarek
POZ. 5 Pielęgniarstwo onkologiczne dla pielęgniarek
(*) Specjalizacje w poszczególnych województwach mogą być realizowane wyłącznie w dziedzinach określonych w rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 29 października 2003 r. w sprawie wykazu dziedzin pielęgniarstwa oraz dziedzin mających zastosowanie w ochronie zdrowia, w których może być prowadzona specjalizacja oraz kursy kwalifikacyjne, oraz ramowych programów specjalizacji dla pielęgniarek i położnych( Dz. U. z 2003 r. Nr 197, poz. 1922 ze zm. ).

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Submission for one or more lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Obavijest uključuje ugovor o javnoj nabavi
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
01/07/2015 11:30
Mjesto izvršenja
Nije dostupno
CPV oznaka

80510000 - Usluge specijalističke izobrazbe

85000000 - Usluge u području zdravstva i socijalne skrbi

85100000 - Usluge u području zdravstva

Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.