Publications Office of the EU
Diphtheria, Tetanus and Pertussis (acellurar component) Booster (dtap) Vaccine 2025 - 2027 (2027 - 2028 and 2028 - 2029) - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Diphtheria, Tetanus and Pertussis (acellurar component) Booster (dtap) Vaccine 2025 - 2027 (2027 - 2028 and 2028 - 2029)

  • Objavljeno
    14/10/2024
  • Rok
    22/11/2024
  • Otvaranje ponuda
    22/11/2024
  • Dodijeljeno
    27/02/2025
  • Danas
    31/08/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
Yes
Kupac
Ministry of Social Affairs and Health
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: FI1B1 Helsinki-Uusimaa
Poslovni sektor (glavni CPV)
33651600 Cjepiva
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Referentni broj ponude
THL/1176/2.02.06/2024
Opis

The Ministry of Social Affairs and Health (hereinafter ”STM”) and Finnish Institute for Health and Welfare (hereinafter "THL" or “Customer” ) request your tender for Diphtheria, Tetanus and Pertussis (acellurar component) Booster (dtap) Vaccine belonging to the National Vaccination Programme in Finland. The contract period is two years 2025 - 2027. The procurement contains two one-year contract period renewals (1 + 1) to extend the contract for the periods 2027 - 2028 and 2028 - 2029. Estimated quantity for the contract period including contract period renewals is 460,000 doses. Customer reserves the right to increase or decrease the ordered numbers of doses by up to 20%. The contract will be awarded to one Supplier based on a comparison of tenders. Tender that is economically the most advantageous will win the competition. The most economically advantageous Tender shall be a Tender with lowest price. Please note that all times given in the Call for Tender refer to local time in Finland. Call for Tenders, annexes: Annex 1 Contract Annex 2 JYSE 2014 SUPPLIES (updated version of April 2022) Annex 3 Delivery schedule Annex 4 Subcontractors Annex 5 Description of the Handi Service

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://tarjouspalvelu.fi/thl?id=504973&tpk=036f5542-6cc0-48d1-aae8-bcf61ccdcf0b
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: potrebno
https://tarjouspalvelu.fi/thl?id=504973&tpk=036f5542-6cc0-48d1-aae8-bcf61ccdcf0b
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
22/11/2024 11:30
Metoda dodjele
Kriterij:
Vrsta: price
Opis: Price
Ponder (postotak, točan) : 100
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
Nije dostupno
Dodjela ugovora
Službeno ime: Sanofi Oy
Poštanska adresa:
Mjesto: Espoo
Poštanski broj: 02101
Zemlja:
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.