Publications Office of the EU
Irska-Dublin: Radovi na istraživanju terena - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Irska-Dublin: Radovi na istraživanju terena

  • Objavljeno
    02/05/2018
  • Rok
    25/05/2018
  • Poništeno
    21/06/2019
  • Danas
    01/09/2026
Status
Canceled
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
Yes
Kupac
Dublin Port Company
Mjesto izvršenja
NUTS code: IE061 Dublin
Lokacija kupca
NUTS code: IE061 Dublin
Poslovni sektor (glavni CPV)
45111250 Radovi na istraživanju terena
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
2,000,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Postupak je zaključen
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

DPC proposes to establish a framework of ground investigations contractors, to facilitate the engagement of a competitive process for the award of call off contracts between 2018 and 2024. The scope of the works envisaged under this ground investigation’s framework are as follows:
— percussion boring,
— rotary drilling,
— pitting and trenching,
— sampling and monitoring during intrusive investigation,
— probing and cone penetration testing,
— geophysical surveying,
— in-situ testing,
— instrumentation,
— installation monitoring and sampling,
— geotechnical laboratory testing,
— geoenvironmental laboratory testing,
— reporting.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Dublin Port Company
Poštanska adresa: Port Centre, Alexandra Road
Mjesto: Dublin 1
Oznaka NUTS-a: IE061
Poštanski broj: DO1H 4C6
Zemlja: IRL
Osoba za kontakt: Michael Lennon
Glavna adresa: http://www.dublinport.ie
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Okvirni sporazum s several subjekti
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
2,000,000.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
Postupak je zaključen
Dodjela ugovora
Postupak je zaključen
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.