-
Objavljeno29/09/2023
-
Rok27/10/2023
-
Otvaranje ponuda27/10/2023
-
Dodijeljeno06/12/2023
-
Danas06/09/2026
Uslužni programi
Češka-Brno: Antihemoragici
Předmětem zadávacího řízení je uzavření kupní smlouvy mezi jednotlivými zadavateli – osobami zúčastněnými na společném zadávání a dodavatelem na dodávky léčivých přípravků dle potřeb jednotlivých zadavatelů.
Službeno ime: Fakultní nemocnice Brno
Nacionalni registracijski broj: 65269705
Poštanska adresa: Jihlavská 340
Mjesto: Brno
Oznaka NUTS-a: CZ064
Poštanski broj: 62500
Zemlja: CZE
Osoba za kontakt: VERONIKA HAVELKOVÁ
Glavna adresa: https://www.fnbrno.cz/
Elektroničkim putem:
https://ezak.fnbrno.cz/
Poštanska adresa: Těšínská 1349/296
Mjesto: Ostrava - Radvanice
Poštanski broj: 71600
Zemlja: CZE
Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.