Publications Office of the EU
Levés topographiques aéroportés - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Levés topographiques aéroportés

  • Objavljeno
    20/03/2025
  • Rok
    11/04/2025
  • Dodijeljeno
    10/06/2025
  • Danas
    02/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Etablissement Public d'Aménagement Alzette-Belval
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: FRF33 Moselle
Poslovni sektor (glavni CPV)
71351810 Topografske usluge
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
60,000.00
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Referentni broj ponude
2025-002
Opis

Levés topographiques aéroportés

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://urlr.me/MmsDYx
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: potrebno
https://urlr.me/MmsDYx
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Metoda dodjele
Kriterij:
Vrsta: price
Opis: Prix des prestations forfaitaires
Ponder (postotak, točan) : 60
Kriterij:
Vrsta: quality
Opis: Qualité de la méthodologie proposée
Ponder (postotak, točan) : 20
Kriterij:
Vrsta: quality
Opis: Qualité des moyens matériels et logiciels pour réaliser l'intégralité des missions
Ponder (postotak, točan) : 10
Kriterij:
Vrsta: quality
Opis: Expérience et compétence des personnes affectées à la réalisation des missions de vol et de réalisation du livrable
Ponder (postotak, točan) : 10
Procijenjena vrijednost
60,000.00
Konačna ugovorena vrijednost
Nije dostupno
Dodjela ugovora
Službeno ime: SINTEGRA selas
Poštanska adresa:
Mjesto: MEYLAN
Poštanski broj: 38241
Zemlja:
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.